در SEOmoz ما به هیچ وجه کاری از طریق درخواست پیوند فعال انجام نمی دهیم. ما در حال زندگی کردن آنچه که من می توانم به عنوان یک سئو جستجو می کنم قرار دارد: ما قبلاً تلاش زیادی کرده ایم که بتوانیم جامعه ای از افراد پرشور ، مشغول ، متفکر را که به صنعت اهمیت می دهند ، بسازیم و یک تن اختصاص دهیم از زمان و منابع برای ایجاد محتوای عالی و به اشتراک گذاری آن با شما بچه ها. نتیجه؟ ما بهترین نوع پیوندها را بدست آورده ایم: نوعی که خودشان را می سازند.

احساس غرق شدن را در گودال معده خود تصور کنید ، پس از بررسی گوگل Webmaster Tools در روز پنجشنبه ، متوجه شدیم که ما یک هشدار پیوند غیر طبیعی را تحمل کرده ایم:

وقتی این را دیدم ، کاملاً مطمئن بودم که می دانستم چه اتفاقی افتاده است. چند ماه پیش ، درست که من برای کار در SEOmoz می آمدم ، در تالار گفتمان Traffic Planet درباره SEO منفی بحث و گفتگو وجود داشت و اینکه آیا اشاره به دسته ای از لینک های اسپم در سایت دیگری (مانند مثلاً سایت رقیب یا رقیب) می تواند باشد. در واقع به آنها آسیب برساند ، سئو-خرد. بچه هایی که موضوع را شروع کرده اند ادعا کردند که آنها با موفقیت سئو منفی را در وب سایت Dan Thies انجام داده اند ، او مخالف است که تاکتیک های آنها مؤثر بوده است و بحث و بیداد آغاز شد.

اسپم

پس از پنگوئن ، نگرانی های زیادی در مورد پیوندهایی وجود دارد که خارج از کنترل شخص هستند و باعث آسیب های جبران ناپذیری به سایت شخص می شوند. اما مطمئنا Google برخی از الگوریتم های دفاعی را در برابر این نوع حمله تحت وب تحت الشعاع قرار می دهد! رند در این مورد چنان اعتماد به نفس داشت که وارد بحث در انجمن شد و جامعه Spam را به چالش کشید تا پیوندهای کلاه سیاه را در SEOmoz.org به نام علمک نشان دهد:

اعتماد به نفس

رند همچنین در یک فیلم جمعه Whiteboard ، سئو منفی: اسطوره ها ، واقعیت ها و اقدامات احتیاطی ، درباره این تلاش ها بحث کرد.

نیازی به گفتن نیست ، جامعه Spam مانند:

به نظر می رسد که ما نیازی به نگرانی نداریم – اخطار ناشی از به روزرسانی درباره نحوه جستجوی Google هشدارهای پیوند غیرطبیعی در گوگل Webmaster Tools است. مت کاتس در گوگل Plus به علاوه:

“اگر دیروز پیامی در مورد پیوندهای غیرطبیعی به سایت خود دریافت کرده اید ، وحشت نکنید. در گذشته این پیام ها هنگامی که ما در یک سایت به طور کلی اقدام به انجام کار می کردند ارسال می شدند. دیروز ، ما یک گام دیگر به سمت شفافیت بیشتر برداشتیم و شروع به ارسال پیام ها هنگامی که به برخی از لینک های فردی به یک سایت بی اعتماد نیستیم. اگرچه این امکان وجود دارد که فعالیت اسپم توسط سایت نشان دهد ، اما می تواند دلایل بی گناهی نیز داشته باشد به عنوان مثال ، ما ممکن است از این نوع اقدام هدفمند برای عدم اعتماد به پیوندهای هک شده به نشانگر استفاده کنیم. سایت معصوم: وقتی ما به سمت شفافیت بیشتر حرکت می کنیم ، سایت بی گناه این پیام را دریافت می کند ، اما این لزوماً چیزی نیست که شما به طور خودکار باید نگران آن باشید.

اگر اقدامات جدی تری در سایت شما انجام داده ایم ، به احتمال زیاد متوجه افت ترافیک جستجو خواهید شد که می توانید به عنوان مثال در ویژگی “جستجوهای جستجو” ابزار وبمستر را مشاهده کنید. مثل همیشه ، اگر فکر می کنید تحت تأثیر عملکرد اسپم دستی قرار گرفته اید و سایت شما دیگر دستورالعمل های مدیر وب را نقض نمی کند ، پیش بروید و درخواست تجدید نظر را ارسال کنید. مدتی طول خواهد کشید تا درخواست را پردازش کنیم ، اما شما پیام پیگیری دریافت خواهید کرد که تایید می کند وقتی ما آنرا پردازش کردیم. “

TL؛ DR: ممکن است اگر گوگل پیوندهای غیرطبیعی را هشدار دهد ، پیوندهای غیرطبیعی را هشدار دهید ، اما این بیشتر یک FYI است – تا زمانی که شاهد کاهش همزمان در ترافیک نباشید ، باید کاملاً خوب باشید. پسر

ما همچنان به آزمایش اثرات لینک های اسپم در SEOmoz خواهیم پرداخت ، و شما را با یادگیری بیشتر ، به روز می کنیم. در ضمن ، اگر اخطار پیوندهای غیرطبیعی را مشاهده می کنید ، وحشت نکنید. بسیاری از سایت ها پیوندهای کلاه مشکی زیادی را بدون قصد دستکاری در G جذب کرده اندرتبه بندی oogle. اگر در آن گروه قرار دارید و هنوز هشدار دریافت می کنید ، باید مواظب ترافیک و رتبه بندی های خود باشید ، اما بر خلاف گذشته ، وقتی این هشدارها مستقیماً تأثیر می پذیرفت ، ممکن است به سادگی “سر بالا” باشد ، شما پیوندهای هرزنامه ای داشته اید ، “پیام.

اگر اخطار را دریافت کرده اید یا بینش هایی دارید ، ما نیز نظرات و نظرات شما را دوست داریم!