دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :  تأثیر سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در احیاء دیپلماسی وقدرت نرم پیامبر اعظم(ص)

تکه ای از متن پایان نامه :

  

  1. کوشش در برقراری جامعه اسلامی واحد تا این اسلام تأثیر سرنوشت ­ساز خود را در جامعه­ سازی ایفاد نماید.

اسلامی ایران (در قالب حکمت، عزت، مصلحت) در احیاء دیپلماسی و قدرت نرم پیامبر اکرم (ص) بر چه محورهایی استوار می­باشد.

اهداف پژوهش

یکی از مهم­ترین عوامل در اهداف این پژوهش مطالعه تاریخی زندگی و عملکرد پیامبراسلام(ص) که به عنوان بزرگ­ترین پرچمدار جنبش نرم در جهان اسلام می­باشد، می باشد. از دیگر اهدافی که پایه­های مطالعاتی این پژوهش می­باشد این می باشد که با در نظر داشتن این نکته که انقلاب اسلامی مولود قدرت نرم پیامبر(ص) می­باشد سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران چگونه به احیاء دیپلماسی و قدرت نرم پیامبر(ص) پرداخته می باشد. پس هدف کلی و اساسی این پژوهش بر این محور می­باشد که جمهوری اسلامی ایران در احیای دیپلماسی و قدرت نرم پیامبر(ص ) از چه منابعی بهره می­برد که این امر مهم صورت پذیرد. و این منابع تا چه حد می­توانند سیاستمداران ایرانی را نسبت به این مهم جهت­دهی نماید.

اهمیت و ضرورت موضوع پژوهش

موضوع سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران که در قالب مصادیق (عزت، حکمت، مصلحت) در احیاء دیپلماسی و قدرت نرم پیامبر اعظم(ص) مطرح شده یکی از مهم­ترین مباحث قابل توجه و مطالعه می­باشد. این مبحث در دهه­های اخیر بنا به مطالعات متعددی که در زمینه­های جذب و اثرگذاری بر مخاطبان منطقه­ای و جهانی به ویژه جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته اهمیت دو چندان یافته می باشد. به گونه­ای که بهره­بردن از دیپلماسی و قدرت نرم پیامبر اعظم (ص) در جهت نشان دادن مشروعیت جمهوری اسلامی ایران در سطح داخلی و بین­المللی و به ویژه منطقه ای در حفظ ارزش­های مردم سالاری دینی و همچنین کمک­های بشردوستانه به نهضت­های رهایی­بخش مورد توجه می­باشد. در سال­های گذشته در زمینه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران موارد بسیاری از سوی صاحب­نظران و اندیشمندان و دانشجویان صورت پذیرفته می باشد و لیکن از منظر 

 

 

تأثیر سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در احیاء دیپلماسی وقدرت نرم پیامبر اعظم(ص)

تأثیر سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در احیاء دیپلماسی وقدرت نرم پیامبر اعظم(ص)

 برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

دانلود از لینک پایین صفحه

پایان نامه : تأثیر سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در احیاء دیپلماسی وقدرت نرم پیامبر اعظم(ص)