من یک هوادار بزرگ Google هستم – همسرم غالباً در تی شرت های خود می خوابد ، من همیشه با Googlers در تابلوها صحبت می کنم و حتی برای کار کردن یک بطری Google گوگل تهیه کرده ام (که این همه ماه یک بار در این روزها اتفاق می افتد ) با این حال ، من طرفدار دستور پیوند Google نیستم ، و من از تعداد افرادی که در حوزه های SEO ، وب وف و فناوری که در این زمینه فعالیت نمی کنند ، شوکه شده ام.

در اینجا چیزی است که خود Google در این مورد باید بگویند:

می توانید با استفاده از پیوند: عملگر جستجوی گوگل را انجام دهید تا نمونه ای از پیوندها به هر سایتی پیدا کنید. به عنوان مثال ، [پیوند: www.google.com] صفحات وب را لیست می کند که پیوندهایی به صفحه اصلی گوگل دارند. توجه داشته باشید که بین “پیوند:” و URL صفحه وب نمی توانید فضایی داشته باشید.

برای دیدن نمونه گیری بسیار بزرگتر از پیوندها به هر سایت تأیید شده در Webmaster Tools:

     

  1. در صفحه اصلی Tools Webmaster ، سایتی را که می خواهید کلیک کنید.
  2.  

  3. در مورد سایت شما در وب ، روی پیوندها به سایت خود کلیک کنید.

توجه: ممکن است همه پیوندهای سایت شما ذکر نشده باشد. این طبیعی است.

این همان چیزی است که مت کاتس (رئیس تیم Webspam Google) در ویدئویی با موضوع گفت:

جواب کوتاه این است که به لحاظ تاریخی ، ما فقط درصد بسیار کمی از Backlink ها را در اختیار داشتیم زیرا جستجوی وب قسمت اصلی بود و ما یک سرور برای نمایش داده های پیوند کولون نداریم. و بنابراین ، ما مقدار لینک دهنده هایی را که در طول زمان برای ارتباط روده بزرگ نشان می دهیم ، دو برابر یا افزایش داده ایم ، اما هنوز هم نمونه فرعی است. این درصد نسبتاً کمی است. و من فکر می کنم که این یک تعادل بسیار خوب است ، زیرا اگر فقط برای هر وب سایت به طور خودکار یک تن از Backlink ها را نشان می دهید ، اسپم ها یا رقبا می توانند از این گزینه استفاده کنند تا سعی کنند مهندس معکوس رتبه های شخصی خود را معکوس کنند.

Backlink

خود Google به ما می گوید که توجه زیادی به فرمان پیوند نکنید ، اما به نظر نمی رسد افرادی را متوقف می کنند. بگذارید شروع اسطوره شدن شروع شود.

افسانه شماره ۱ – دستورات پیوند گوگل شماره های دقیق را برمی گرداند

جواب منفی. حتی نزدیک هم نیست خود Google می گوید که اعداد دقیق نیستند و نمونه ای از نمونه زیر را نشان می دهند. اعداد نیز این را نشان می دهد. شمارش پیوندهای خود را با دستور لینک گوگل و در مقابل تعداد موجود در ابزارهای Webmaster گوگل (گوگل Webmaster Tools) بررسی کنید (وقتی حساب خود را تأیید می کنید ، آنها را نشان داده می کنید). برای مثال این آمار برای SEOmoz آورده شده است:

اسطوره شماره ۲ – دستور گوگل Link لینکهای مهم را برگردانده است

از مدت ها قبل (قبل از سال ۲۰۰۴) ، Google فقط پیوندهای مهمی را از طریق لینک: فرمان ، نشان می داد که اسطوره ای را که تا به امروز وجود دارد ، ایجاد کرده است. در حقیقت پیوندهای نشان داده شده در لینک: فرمان از اهمیت و اهمیت خاصی برخوردار نیستند. آنها واقعاً یک نمونه تصادفی هستند ، از جمله پیوندهایی که در صورت عدم استفاده ، پیوندهایی از صفحاتی که مجازات PageRank برای آنها اعمال شده است ، و همچنین پیوندهایی که دارای پیوند آب و ارزش هستند.

اسطوره شماره ۳ – فرمان گوگل Link پیوندها را به نوعی مرتب می کند

هیچ کس در SEO نتوانسته است هر نوع سفارش را در لینک گوگل نشان دهد: نتایج فرمان. وب سایت های مهم و مشهور ممکن است در صفحه ۲ یا صفحه ۲۰ از نتایج ذکر شده باشند ، و به همین ترتیب با سایت های ناخواسته ، اسکرابر و سایت های با کیفیت پایین که احتمالاً Google از آن حساب نمی کند. در Site Explorer و نتایج وب ، Yahoo! به نظر می رسد برخی از نوع سفارش ها را انجام می دهد ، و تمایل دارد که پیوندها ، صفحات و سایتهای مهمتر را قبل از موارد مهمتر نشان دهد (هرچند که از قوام بالایی برخوردار نیست). متأسفانه ، بسیاری از سئوها مشکوک هستند که با توجه به توافق مایکروسافت برای به قدرت رسیدن Yahoo! با نتایج بینگ ، Yahoo! بعید است که نمایه وب خود را حفظ کنند (و به این ترتیب ، لینک ، پیوند لینک و سایت اکسپلورر از بین خواهد رفت).

توافق

افسانه شماره ۴ – فرمان گوگل Link تعداد پیوندهای عادی را نشان می دهد

ایناحتمالاً اسطوره ای است که از همه نگران کننده است ، در درجه اول به دلیل اینکه بسیاری از اپراتورها در زمینه سؤال از این امر اعتقاد دارند و پیوند را پیگیری می کنند: شمارش فرمان به عنوان یک متریک قابل اعتماد و مفید. هیچ چیز نمی تواند از حقیقت دور باشد – و در اینجا چند داده برای کمک به پشتیبان گیری از آن آورده شده است:

من داده های فوق از لحظه جمع آوری کردم ، بنابراین سعی نمی کنم ادعای یکپارچگی آماری خوبی داشته باشم. با این وجود ، با نگاهی به پیوند Google: نتایج فرمان ، بهترین چیزی که می توانم بگویم این است که Google در حدود ۱-۲ مرتبه با برخی از دیگران رابطه دارد ، گرچه ممکن است در بیشتر اوقات از نظر جهشی نادرست باشد. به عنوان مثال فقط نگاهی به NYTimes.com بیندازید – Google ادعا می کند پیوندهایی را که Salon.com در اختیار آنها است ، با این وجود Yahoo! و Linkscape موافقند که ، در واقع ، NYTimes.com کل پیوند ۶X + Salon.com را دارد.

این شماره هایی نیست که بخواهید کلاه خود را (یا هر تصمیم مهم تجاری) در آن آویزان کنید.

افسانه شماره ۵ – دستورات پیوند گوگل به طور دقیق با گذشت زمان ردیابی می شوند

متأسفانه ، من اطلاعاتی را ندارم که بتوانم نشان دهم ، اما مشاهدات ما با گذشت زمان نشان می دهد که تعداد پیوندهای Google در Webmaster Tools ممکن است به همراه Yahoo! افزایش یابد. و پیوند Linkscape شمارش می کند ، اما دستور پیوند گوگل: تعداد کمتری را نشان می دهد. برعکس گاهی اوقات نیز اتفاق می افتد. بدون سازگاری جهت ، حتی اگر در برابر تعداد آنها مقایسه شود ، گرفتن لینک گوگل بسیار دشوار است: جدی حساب کنید.

اسطوره شماره ۶ – فرمان گوگل Link به روز است

اکثر سئو و مدیر وب سایت متوجه شده اند که پیوند گوگل: تعداد موارد نادر ، متناوب و اغلب در ارتباط با به روز رسانی نوار ابزار PageRank بروزرسانی می شود (یکی دیگر از داده های لازم برای ارسال در آینده). این به روزرسانی های گوگل هر ۲-۱۰ ماه با هشدار کمی در مورد زمان آمدن یا اتفاق افتادن اتفاق می افتند. اگر سایت هایی را از نزدیک تماشا کنید ، بسیاری از این موارد را هنگام وقوع گزارش می دهند.

دفعه بعد که کسی پیوند گوگل خود را به شما می گوید: شماره فرمان به عنوان معیار SEO ، تجزیه و تحلیل رقابتی یا هر چیز دیگری ، مطمئن شوید که آنها این پست را خوانده اند. گوگل تقریباً از اطلاعاتی که باید در نظر گرفته نشده است (صادقانه بگویم ، حذف فرمان پیوند موجب صرفه جویی در وقت و تلاش برای صاحبان سایتهای فقیر که به سختی دچار سردرگمی می شوند) می شود ، اما امیدوارم که به عنوان یک جامعه بتوانیم در ایجاد آگاهی بیشتر کمک کنیم پیرامون این مسئله

دامنه Root پیوند گوگل: #
(خارجی + داخلی؟)
یاهو! Linkdomain #
(فقط خارجی)
تعداد پیوندها
(فقط خارجی)
Yahoo.com ۳،۶۵۰ ۳۳۱،۰۰۰،۰۰۰ ۲۰۱،۶۸۱،۶۶۷۷
Recovery.gov ۷،۵۵۰ ۳۲۸،۰۰۰ ۱۵۵،۷۸۰
Facebook.com ۱۶۵،۰۰۰ ۵۶۷،۰۰۰،۰۰۰ ۱۱۶،۷۴۸،۹۳۴
Real.com ۱۱،۴۰۰ ۴،۶۰۰،۰۰۰ ۵،۵۹۶،۱۱۵۵
Adobe.com ۵۱،۲۰۰ ۱۲۴،۰۰۰،۰۰۰ ۷۸،۵۵۰،۴۶۸
Reddit.com ۱۸،۳۰۰ ۱۲۸،۰۰۰،۰۰۰ ۲۹،۰۷۱،۲۹۱
Twitter.com ۲۲۴،۰۰۰ ۵۱۵،۰۰۰،۰۰۰ ۱۳۲،۵۲۸،۷۶۳
Salon.com ۱۲،۳۰۰ ۳،۴۲۰،۰۰۰ ۱،۵۳۵،۳۴۲
SEOmoz.org ۱،۵۹۰ ۹۵۷،۰۰۰ ۴۸۶،۴۰۵
NYTimes.com ۷،۹۹۰ ۲۱،۲۰۰،۰۰۰ ۱۲،۸۸۴۴۷۷۸۸
TurkeyDayRun.com ۳ ۶۸ ۲۲
Ninme.com ۵۳۹ ۴۲،۰۰۰ ۳،۱۴۹
Burgerking.com ۹۴۲ ۱۰۶،۰۰۰ ۲۳،۷۶۱
Alaskaair.com ۱،۰۱۰ ۴۴،۰۰۰ ۳۸،۳۵۸
Smashingmagazine.com ۸،۷۳۰ ۱،۱۳۰،۰۰۰ ۵۹۲،۰۵۴
Smithsonian.org ۴،۸۶۰ ۲۵،۷۰۰ ۱۴،۵۵۴۵